КАКВО СЕ СЛУЧИ: Маями изигра една от най-силните първи части в историята на НБА. “Горещите” удариха Хюстън със 129:100, за да останат непобедени у дома, записвайки трети пореден успех в лигата през 2019/2020.

НАЙ-ДОБРИ: Бившият възпитаник на университета Мичиган Дънкан Робинсън се отчете с 23 точки и 6 борби за Маями. Майърс Ленард добави 21. Джими Бътлър приключи с 18 точки и 9 асистенции.

Джеймс Хардън бе най-резултатен за Хюстън с 29 точки. Ръсел Уестбрук остана с 10 и 6 асистенции.

ПОВРАТНА ТОЧКА: Хийт започнаха ударно и фиксираха аванс от 41 точки за 59:18 след първите четири минути на втората четвърт. До голямата почивка “ракетите” намалиха до 25 точки, но повече не успяха да се доближат.

КАКВО ПРЕДСТОИ: След по-малко от 24 часа Хюстън ще гостува на Мемфис, а на 5 ноември Маями ще играе с Денвър.