Левски Лукойл отстъпи с 93:97 като гост на МЗТ Скопие в първа контрола от предсезонната си подготовка. Утре (1 септември) “сините” ще изиграят още една проверка с македонския си съперник.

Най-резултатен бе Патрик Рембърт с 25 точки, 4 борби и 4 асистенции. Последва го Калоян Иванов с 18 точки и 8 борби, а брат му Деян отбеляза 10.

Божидар Аврамов вкара 13 точки, а с по 12 се разписаха завърналите се при столичани Христо Захариев и Никола Маравич

Левски Лукойл се държеше близо в резултата, преди домакините да поведат с двуцифрена преднина при 41:31 в средата на втория период. Въпреки това, на голямата почивка таблото светна при 44:44. В началото за заключителните 10 минути селекцията на Константин Папазов навакса още веднъж 12-точков пасив от 60:72 и не допусна голямо откъсване на съперника до самия край.